névszervezetjogállás
Beri József
nemzetiségi önk. képviselő
Oláh Károlyné
elnök
Váradi István
alelnök

Jegyzõkönyvek

2018.01.11., 2018.02.13., 2018.04.25., 2018.08.29., 2018.10.10.,